RASEDATE MASSAAŽ on lõõgastav massaaž erinevate lõdvestustehnikate ning mõnusate passiivsete venitustega. Tehakse matil ja läbi riiete, vajadusel kasutame ka õli. Rasedate massaaž parandab üldist enesetunnet, aitab kohaneda tekkinud kehamuutustega ja valmistuda mõnusalt sünnituseks. Massaaž ja erinevad lõdvestustehnikad aitavad ka juba tekkinud vaevuste puhul nagu näiteks selja väsimine ja selja valu, raskustunne jalgades, jalalihaste krambid, õlavöötme ja kaela pinged, käte “suremine”, väsimus, psüühiline pinge ja unehäired. Oluline osa on siin õigel hingamisel ja ka lõdvestusasenditel. Kui tunnise seansi puhul jõuame töödelda kogu keha, siis pooletunnise seansi puhul vaid osa, mis kõige rohkem tähelepanu vajab.

Mida kaasa võtta?  Retuusid, pika varrukaga pluus ja sokid.

Kestvus/Hind: 30min 20eur, 60min 30eur

Millal toimub? vastavalt graafikule

 •    

   

  RASEDATE INDIVIDUAALNE VÕIMLEMINE See on naisele, kes soovib individuaalsemat lähenemist treenimisel raseduse ajal. Kehaline aktiivsus hoiab keha toonuses ja õige teadlik igapäevane ergonoomiline tegutsemine toetab keha tervikuna terve raseduse aja. Spetsiaalse rasedusaja treeningkavaga aktiivne võimlemine kohandatakse iga naise jaoks just selliseks, mida ta hetkel kõige rohkem vajab. Keskendume erinevatele liikumisviisidele, rühile, hingamisharjutustele, lihastele, lõdvestusharjutustele ning igapäevasele ergonoomikale. Samuti õpime enesemassaaži võtteid ja erinevaid palliharjutusi. Saab nõu ja abi kui juba on tekkinud mõni vaevus nt sümfüüsi valu, alaselja valu, lihaspinged, närvivalu, väsimus, kõrvetised vms. Diastaasi ennetamiseks on väga oluline olla raseduse ajal kehaliselt aktiivne ning tegeleda kehatüve lihaste tugevdamisega. Kui tunnise trenni puhul jõuame töödelda kogu keha, siis pooletunnise trenni puhul keskendume sellele, mis hetkel kõige enam tähelepanu vajab.

  Mida kaasa võtta? Retuusid, pika varrukaga pluus ja sokid.

  Kestvus/Hind: 30min 20eur, 60min 30eur

  Millal toimub? vastavalt graafikule

     

 

Teenuseid viib läbi Triinu Spriit. Teenused on eelregistreerimisega. Hõlpsaim on registreerida läbi meie kodulehe online registreerimissüsteemi, võimalik ka helistades registratuuri.