BEEBIMASSAAZ JA VÕIMLEMINE (kuni 12kuud)/ Lastemassaaž (alates 1a).  Massaaž ja võimlemine täiendavad  teineteist ning toetavad lapse erinevaid arenguetappe, ennetavad/leevendavad lihastoonuse häireid, õpetavad õigeid liikumismustreid, tasakaalustavad seedimist, võimaldavad hea sügavama une.  Mis eriti vahva- annavad vanemale häid mõtteid sihipärasteks igapäevasteks tegevusteks nii lapsele kui endale (lapsekandmisviisid, ergonoomika igapäevategevustes, võimlemisharjutused, mängud), toetamaks lapse arengut. Muuhulgas pakun ka imetamisalast nõu.

Mida kaasa võtta? Beebile alustekk.

Kestvus/Hind: 30min 20eur

Millal toimub? vastavalt graafikule

       
VANNIUJUTAMINE  Vesi on beebile tuttav keskkond. See mõjub talle rahustavalt, vajadusel leevendab lihaspingeid ja vajadusel tõstab lihastoonust ning parandab und ja söögiisu. Ujutamine toimub eraldi ruumis, vahetatava veega vannis, kus kasutatakse puhast kraanivett. Vanni mahuvad imikud kaaluga kuni 7kg. Pärast ujutamist on võimalik beebit imetada samas ruumis. Vajadusel saab ka imetamisalast nõu. Vanniujutamisega võib alustada kohe, kui beebi naba on paranenud.
Mida kaasa võtta? Kapuutsiga rätik. Ujumismähet ei ole vaja.
Kestvus/Hind: 30min 20min
Millal toimub? vastavalt graafikule
  •      

    Teenuseid viib läbi Triinu Spriit. Teenused on eelregistreerimisega. Hõlpsaim on registreerida läbi meie kodulehe online registreerimissüsteemi, võimalik ka helistades registratuuri.