SÜNNITUSJÄRGNE MASSAAŽ on lõõgastav hoolitsus massaaži, erinevate lõdvestustehnikate ning mõnusate passiivsete venitustega. Tehakse matil ja läbi riiete, vajadusel kasutakse ka sooja õli. Massaazivõtted ja spetsiifika on vastavalt naise vajadustele ja soovile. Selle hoolitsuse eesmärk on anda värskele emale puhkust, lõdvestust, toetada taastumist, parandada kehatunnetust, anda energiat ja kosutada hingeliselt. Ka siis kui kimbutavad väsimus, emotsionaalne ülitundlikkus, ärevus, hirm, seljavalu, diastaas, rühiprobleemid, valusad käed-õlad, uriinipidamatus, kõhukinnisus või üleüldine raskem taastumine. Massaažipuudutus on igal juhul puhkus,mis annab võimaluse nautida aega iseendale. Seansile tulles võiks beebi enne ära imetada, siis on endal mugavam olla. 

Tunnise seansi puhul jõuame töödelda kogu keha.

Pooletunnise seansi puhul keskendume keha sellele osale, mis kõige rohkem tähelepanu vajab. Beebiga koos tulles sobib 30min seanss. 

Mida kaasa võtta? Mugavad venivad riided (retuusid, pika varrukaga pluus, sokid).

Kestvus/Hind: 30min 20eur, 60min 30eur

Millal toimub? Vastavalt graafikule

         

SÜNNITUSJÄRGNE VÕIMLEMINE on spetsiaalne treeningkava, mille eesmärgiks on taastada naise üldine füüsiline vorm ning suurendada teadlikkust igapäevategevuste ergonoomikas, et ennast hoida ja taastumist toetada. See sobib naisele, kes soovib individuaalsemat lähenemist oma füüsilise vormi tugevdamiseks. Keskendume hingamisharjutustele, vaagnapõhjalihastele, korsetilihastele, rühile, venitustele, lõdvestusasenditele- kõigele sellele, mis aitab taastumisele kaasa. Kavad kohandatakse vastavalt iga naise vajadustele, sh ka diastaasiga naistele.

Pooletunnine trenn keskendub konkreetsele piirkonnale. Tunniajane treening on üldfüüsiline või konkreetse piirkonna põhjalikum treening. Beebiga tulles, soovitame 30min trenni.

Mida kaasa võtta? Retuusid, pika varrukaga pluus ja sokid (trenniriided).

Kestvus/Hind: 30min 20eur, 60min 30eur

Millal toimub? Vastavalt graafikule

       

SÜNNITUSJÄRGNE DOULA aitab emal kohaneda uue eluperioodiga nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt. Teadmised ja praktilised oskused annavad kindlustunde uues rollis kohanemisega. Teemad, millega enim kokku puututakse on lapsega kohanemine ja hoolitsus, imetamine, keha taastumine, vanemate laste kohanemine uue pereliikmega, esimesed 40 päeva ​peale sünnitust(nn nurgavoodi aeg), sünnitusjärgse aja plaani loomine ja elluviimine, füüsiline koormus peale sünnitust, beebi kehakeel ja selle mõistmine, beebi uni ja ärkvelolek, ema-isa/mees-naine suhted ja palju teisi teemasid, mis igal perel lisaks veel üles kerkib.

Kohtumine doulaga 30min on ülevaatlik, vajaduste kaardistamine ja mõne praktikaga alustamine.

Kohtumine doulaga 60min sisaldab eelnevalt kokku lepitud huvipakkuva teema põhjalikumat läbi töötamist või vajaduspõhiseid praktilisi tegevusi. Beebi võib kaasas olla.

Kui tunned, et oled üksi oma mõtetega, tunned hirmu, abitust, ei tea enam kust otsast kuhjunud asjadega alustadavõta kindlasti ühendust! Ema emotsionaalne ja füüsiline seisund mõjutab ka beebit ning see omakorda kogu kodust õhkkonda. Vahest on vaja lihtsalt kellegi teise head toetavat sõna või tegu, selleks,et olla tagasi enda keskmes ja usalduses. 

Teenuseid viib läbi Triinu Spriit. Teenused on eelregistreerimisega. Hõlpsaim on registreerida läbi meie kodulehe online registreerimissüsteemi, võimalik ka helistades registratuuri.